Przejdź do treści
Strona główna » Żwirek dla kota My Friend Coffee zapach świeżej kawy

Żwirek dla kota My Friend Coffee zapach świeżej kawy

Żwirek dla kota My Friend Coffee zapach świeżej kawy

My Friend Coffee to żwirek dla kota o subtelnym, eleganckim zapachu, ekologiczny, pochodzący z naturalnych roślinnych składników.
Jego składniki pochodzą z natury, dzięki czemu jest biodegradowalny i ekologiczny.
Ten żwirek dla kota jest wybierany przez najbardziej wymagających kocich opiekunów ponieważ ma długą listę niezaprzeczalnych zalet, o których można przeczytać poniżej.

żwirek dla kota My Friend Coffee w 100% naturalny
My Friend mocno się zbryla

Wyjątkowo mocna zdolność zbrylania My Friend to nie tylko jego mniejsze zużycie!
To również kontrola zapachów z kuwety i higiena. Zapachy i zanieczyszczenie zostają mocno i skutecznie zamknięte w zwartej bryłce, którą łatwo usunąć z kuwety.
Mamy pewność, że bryłka nie rozpadnie się na łopatce! Niech Twój kot będzie kuwetowym górnikiem i da upust swoim pragnieniom kopania! Dla Ciebie niech sprzątanie kuwety będzie szybkie i bezproblemowe z My Friend!

Co daje nam zwarta, mocna kulka żwirku My Friend?
– pochłania zapachy,

– ułatwia szybkie sprzątanie,
– mniejsze zużycie żwirku,
– mniej żwirku wysypuje się z kuwety dzięki temu, że jego każda pałeczka pochłania maksymalną ilość wilgoci.

Dzięki temu, każda cząstka żwirku jest wykorzysta w pełni!

Żwirek dla kota, który się nie roznosi.

W czym tkwi sekret żwirku My Friend?
Dlaczego z kuwety wychodzi kot z czystymi łapkami i nie roznosi żwirku po całym domu? A blaty są wolne od śladów kocich łapek?
Nasz sekret to innowacyjne wykorzystanie włókien roślinnych, skondensowana pałeczka żwirku ma optymalną wagę i kształt.
Jest miękki dla kocich łapek ale też dzięki odpowiedniej porowatości nie przyczepia się do nich. Podczas zakopywania, nawet dynamicznego pałeczki nie osiągają dużej wysokości i szybko opadają, dlatego zostają w kuwecie. Nie przyczepiają się równie od kociego futerka, nawet tego najbardziej puchatego i długiego.
Jego praktycznie zerowa pyłowość sprawi, że łapki Twojego kocura będą czyste po wyjściu z kuwety! Jeśli do tej pory mogłeś zrobić trasę, którą przebył Twój kot na podstawie śladów pyłowych, z My Friend nie będzie to możliwe. Czy oznacza to, że będzie bardziej anonimowy i będzie bardziej szalał? Jak to mówimy czego oczy nie widzą serce nie żałuje! Twój komfort i zadowolenie Twojego kotka jest dla nas top priorytetem! 

żwirek dla kota my Friend zapach kawy zbryla się

 

Żwirek jest delikatny dla kocich łapek

żwirek nie przyczepia sie do kocich łapek

Ten żwirek dla kota jest lekki jak piórko

Dlaczego to takie ważne, że My Friend jest ultra lekki? Myślę, że każdy kto pełni funkcje zaopatrzeniowca i czyściciela kocich kuwet wie w czym rzecz! Czy ktoś z Was próbował wsypać żwirek bentonitowy prosto z worka do kuwet? Właśnie! Zagrożeń z tego płynących jest wiele! Od przechylenia się ze względu na ciężar, poprzez wysypanie poza kuwetę a przy tym jeszcze trzeba uważać na Kociego Pana i Władcę nadzorującego Twoją pracę! Z żwirkiem My Friend nie ma taki problemów! Żwirek w rękę raz, nasypujemy dwa i gotowe! Bez wysiłku, bez koncentracji i bez wszechobecnego pyłu! Tu też ciekawostka, My Friend jest najbardziej lubianym żwirkiem wśród kurierów i singli, szczególnie tych mieszkających na 4 piętrze bez windy! Opakowanie My Friend wystarczające na miesiąc dla jednego kota jest lekkie i dzięki wygodnemu opakowaniu łatwe w noszeniu!
Życie z żwirkiem My Friend naprawdę może być przyjemniejsze!

Dlaczego waga ma znaczenie:
– łatwość napełniana kuwety
– mniej uciążliwy w transporcie, łatwy do noszenia dla osób starszych czy słabszych
-sucha, lekka masa szybciej wysycha co ogranicza namnażanie bakterii, szczególnie ważne dla kotów podatnych na choroby dróg moczowych
– szybkie wysychanie zapobiega przywieraniu żwirku do kuwety, co ułatwia czyszczenie
– lekkości wynikająca z naturalności materiału, co jest korzystne dla środowiska
– usuwany drogą sanitarną, nie wymaga wynoszenia

Ekologiczny, biodegradowalny żwirek jest przyjazny dla środowiska.

Żwirek My Friend jest w 100% pochodzenia roślinnego, dlatego rozkłada się w przyjazny i bezpieczny sposób dla środowiska.
Jego naturalne pochodzenia sprawia, że mamy pewność że nie zaszkodzi on również naszemu kotu. Nie zawiera żadnych szkodliwych substancji i jest delikatny dla kocich łapek.

Każde ograniczenie produktów nie biodegradowalnych ma znaczenie, wybierz żwirek który nie zanieczyści Ziemi!

Wydajność żwirku My Friend

Wszystko super ale czy żwirek My Friend jest wydajny? Tak! Dzięki ultra zbrylaniu, nie wynoszeniu żwirku poza kuwetę oszczędzamy duże ilości granulek, które w innym wypadku znalazłyby się w śmietniku. Żwirek My Friend korzysta z naturalnych, niesamowitych absorpcyjnych właściwości roślin, tak, żeby każde, pojedyncze ziarnko pochłonęło maksymalną ilość wilgoci.

Co jeszcze warto wiedzieć o żwirkach My Friend

Struktura żwirku My Friend skutecznie pochłania nieprzyjemne zapachy, nie maskując ich lecz neutralizując.
Niektóre żwirki dla kotów mają silny, naturalny zapach, przez to mogą być nieprzyjemny dla kota i niezachęcający do skorzystania z kuwety. Nasz roślinny produkt sam w sobie nie posiada zapachu, jest neutralny.
Dodane naturalnego pochodzenia zapachy takie jak zapach świeżej kawy, lawendy czy zielonej herbaty zostały wybrane na podstawie reakcji kotów na nie jak również na ich piękny, delikatny zapach, który czujemy gdy zbliżamy się do kociej kuwety. Zapachy żwirków My Friend są eleganckie, naturalne i dyskretne.   Czy to nie brzmi kusząco, żeby kuweta Twojego kota pachniała świeżo mieloną kawą, polami lawendy czy zieloną herbatą?
Czysty i pachnący dom – osiągnięcie tego celu z My Friend będzie łatwiejsze.

jaki powinien być dobry żwirek dla kota? My Friend tofu