Przejdź do treści
Strona główna » My Friend żwirek Microsilica Natural 3,8l

My Friend żwirek Microsilica Natural 3,8l

My Friend żwirek micro Silica Natural 3,8l

Żwirek silikonowy miniaturowy granulat My Friend Micro Silica 3,8 L
Bezpyłowy, bezzapachowy żwirek silikonowy dla kota jakości Super Premium. Absorb-Booster: pochłania do 130% wilgoci. Antybakteryjny. Skutecznie redukuje bakterie oraz nieprzyjemne zapachy. Ponad 98% czystej, naturalnej krzemionki w żwirku My Friend

żwirek silikonowy dla kota My Friend Silica cat litter

Wysokiej jakości żwirek silikonowy, który zadowoli nawet najbardziej wymagające koty i ich właścicieli. Unikalna formuła absorpcji płynów zwiększa szybkość wchłaniania i eliminuje nieprzyjemne zapachy już w kilka sekund. Zapobiega też rozwojowi bakterii, utrzymując dom w czystości na dłużej.
Jako żwirek praktycznie bezpyłowy jest korzystną alternatywą dla ludzi i kotów z alergią. Nie ma ostrych krawędzi, dzięki czemu tolerują go nawet koty o bardzo wrażliwych łapkach.

Składniki naszego żwirku są w 100% pochodzenia naturalnego (krzemionka) i są całkowicie bezpieczne dla zwierząt.
Formuła żwirku została specjalnie opracowana, aby zapewnić bezpieczeństwo dla zwierząt domowych oraz ich właścicieli. Żwirek nie zawiera żadnych substancji toksycznych, ani wypełniaczy co pozwala na spokojne korzystanie z kuwety.

Wybierz mokro silikonowy bezzapachowy niezbrylający żwirek dla kota My Friend Micro Silica
żwirek silikonowy My Friend

✅  Chcesz zapewnić kotu wypełnienie kuwety, które nie będzie się przyklejało do sierści i łapek (co jest szczególnie ważne, jeśli masz kota długowłosego).
✅  Twój kot jest wybredny i delikatny.
✅  Potrzebujesz żwirku, który przy zakopywaniu nie będzie wydawał głośnych dźwięków.
✅  Chcesz ze względów higienicznych regularnie wymieniać całą zawartość kuwety.
✅  Potrzebujesz żwirku, w którym nie będzie pyłu.
✅  Zależy Ci na lekkim, wydajnym materiale do ściółkowania kuwety Twojego kota.

żwirek silikonowy My Friend

✅Zastosowanie unikalnej formuły produkcji powoduje, że nasz żwirek posiada unikalny współczynniki absorpcji płynów na poziomie aż 130%.
✅Żwirki poddajemy dodatkowemu procesowi odpylenia przez co jego ilość jest znacząco zredukowana. (*Ze względu na specyfikę produktu nie jest możliwe całkowite usunięcie pyłu. Produkt może zawierać nieznaczne jego ilości, powstałe np. w trakcie transportu w wyniku tarcia kryształów o siebie.)
Bezzapachowe kryształki o bardzo dużej chłonności zapewniają błyskawiczne wchłanianie płynów oraz neutralizację nieprzyjemnych zapachów.
✅ Żwirek dodatkowo zawiera 3% różowych kryształków przez co prezentuje się bardzo estetycznie w otwartej kuwecie.
✅Nasz żwirek został wyprodukowany całkowicie z krzemionki naturalnego pochodzenia.
✅ Produkcja żwirku My Friend Silica odbywa się zgodnie ze normami ISO9001-2000 oraz europejską dyrektywą REACH.

Dzięki temu skuteczność naszych silikonowych żwirków różni się często od innych dostępnych na rynku. Jakość My Friend jest stała dla każdej dostarczonej partii, dzięki gwarancji wysokiej zawartości czystej krzemionki na poziomie powyżej 98%. Ma to decydujący wpływ na poziom pochłaniania wilgoci, który wynosi nawet do 130% dzięki czemu żwirki My Friend Silica są bardzo wydajne.

żwirek silikonowy My Friend

✅ 3 wersje : naturalny micro standard lawenda
✅ bezpyłowy w 99,9%
✅ wysoce antybakteryjny
✅ nie zbryla się
✅ błyskawicznie wchłania mocz
✅ eliminuje nieprzyjemne zapachy
✅ delikatny dla kocich łapek
✅ polecany również dla kotów z alergiami, po zabiegach weterynaryjnych
 składniki w 100% pochodzenia naturalnego

My Friend – Wiemy, jak powiedzieć Kotu Kocham Cię!

My Friend – Wiemy, jak powiedzieć Kotu Kocham Cię!

My Friend Żwirek Silikonowy Dla Kota – Naturalna Czystość Bez Kompromisów

My Friend wprowadza rewolucyjne rozwiązanie w higienie Twojego kota – żwirek silikonowy nowej generacji. Nasz produkt podnosi poprzeczkę w dziedzinie higieny i wygody dla Twojego pupila, a także dla Ciebie. Zobacz, dlaczego nasz żwirek jest jedyny w swoim rodzaju!

My Friend Żwirek Dla Kotów Wyjątkowo Delikatnych
Bez Brył – Czyszczenie w Mgnieniu Oka – Mniejsza Powierzchnia do Trzymania Zapachów

Tradycyjne żwirki często tworzą bryły, które zatrzymują odór moczu kota wewnątrz kuwety. Żwirek silikonowy marki My Friend jest niezbrylający, co oznacza, że nie ma żadnych ukrytych zapachów wewnątrz kuwety. Stałe odpady można łatwo usuwać, a pozostały żwirek jest nadal czysty i świeży.

Jakość oraz certyfikaty
Produkcja żwirku My Friend Silica odbywa się zgodnie ze normami ISO9001-2000 oraz europejską dyrektywą REACH. My Friend produkujemy w jednej z najstarszych posiadających długotrwałe doświadczenie w produkcji żwirków silikonowych fabryce.  Dzięki temu mamy gwarancję, że proces ich produkcji jest zawsze na najwyższym i stałym poziomie.

Wiemy, że najlepsze produkty powstają, gdy połączy się jakość składników, czystość produkcji i doświadczenie.  Jakość naszych silikonowych żwirków wyróżnia się tym samym wśród innych dostępnych na rynku.  Jakość My Friend jest stała dla każdej dostarczonej partii, dzięki gwarancji wysokiej zawartości czystej krzemionki na poziomie powyżej 98%.
Wydajność: My Friend jest wyjątkowo wydajny. Jedno opakowanie może wystarczyć dla jednego kota aż na 30 dni, tym samym oszczędzając pieniądze i zmniejszając odpady.
✅ Monitorowanie zdrowia kota: Żwirek silikonowy może pomagać w monitorowaniu zdrowia kota, choć nie jest to narzędzie diagnostyczne. Dzięki jasnemu kolorowi, transparentności oraz braku zbrylania możemy obserwować częstotliwość wypróżnień, obecność przedmiotów obcych czy wielkość i kształt kału.
✅ Zdrowie i bezpieczeństwo:  Nasz produkt jest hipoalergiczny, co oznacza, że jest bezpieczny dla zwierząt i nie wywołuje alergii lub podrażnień. Bezpyłowy żwirek silikonowy nie pozostawia unoszącego się pyłu, co jest nie tylko korzystne dla zdrowia kota, ale także dla osób cierpiących na alergie.
 Naturalny:  Żwirek w pełni z naturalnych składników, minimum 98% to krzemionka (SiO₂) będąca podstawowym składnikiem piasku, skał czy gleb. Nie jest rozpuszczalna w wodzie, dlatego sam żwirek nie może być usuwany w WC, natomiast same odchody jak najbardziej tak. Co więcej żwirek pochłania i ich wilgoć, dzięki czemu są pozbawione zapachu.
✅ Antybakteryjny: Zapobiega rozwojowi bakterii, co jest niezwykle istotne dla zdrowia kota. Bardziej higieniczny, ponieważ w żwirkach innego typu dla kotów odpady gromadzą się w grudkach, dając bakteriom miejsce do rozwoju. Kryształowy żwirek dla kota wyprodukowany z krzemionki pochłania wilgoć do wewnątrz, zatrzymuje ją dzięki czemu utrzymuje sterylne środowisko w kociej kuwecie. Szczególnie polecany dla kotów o delikatnym zdrowiu lub po zabiegach weterynaryjnych.
Delikatność i lekkość:  Miękka i gładka struktura żwirku jest delikatna dla łapek kota, zapewniając wyjątkowy komfort podczas korzystania z toalety.
✅ Czysty dom: Nie roznosi się i zostaje w kuwecie a nie kocich łapkach. Specjalnie stworzona struktura gwiezdnego pyłu, zapobiega przyczepianiu się do futra i tym samym ogranicza roznoszenie się poza kuwetę.
✅ Brak zapachu w produkcie:  PRZYJAŹŃ I ZROZUMIENIE to My Friend. Jesteśmy dumni, że Nasze produkty mogą być częścią życia Twojego kota. Nasza marka jest znakiem przyjaźni, zaufania i troski. W My Friend stawiamy Twoje potrzeby i potrzeby Twojego kota na pierwszym miejscu, dlatego pracujemy nieustannie, aby dostarczyć produkty, które spełnią najwyższe oczekiwania.

Pojemność: 3,8l

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *